Projekty domów

Wybierz swój wymarzony dom w katalogu projekty domów, a my zbudujemy go dla Ciebie w technologii murowanej, szkieletowej lub z bala.

Skorzystaj z darmowej wyceny wybranego przez Ciebie projektu

Zastanawiasz się ile będzie Cię kosztować budowa domu z wybranego projektu? Przygotujemy dla Ciebie darmową, niezobowiązującą ofertę na budowę domu w wybranej przez Ciebie technologii. Kliknij w przycisk po prawej stronie i skontaktuj się z nami. 

Jeśli marzysz o swoich „czterech kątach”, nie przekładaj marzeń na później. Zapoznaj się z naszą ofertą, w której prezentujemy szereg projektów budowlanych. Na pewno wybierzesz odpowiedni dla siebie. Rozpocznij budowę swojego wymarzonego domu jeszcze w tym roku razem z FRANC HOME!

Projekty domów nowoczesnych – ogromny wybór

Kompletne projekty domów jednorodzinnych, bądź domów wielorodzinnych. Oznacza to, że są w pełni przygotowane pod realizację budowniczą. Przygotowujemy do nich także kosztorys, który ułatwi wydatkowanie i planowanie dalszego przedsięwzięcia.

W naszej ofercie znajduje się prawie 1500 projektów domów, w której można odnaleźć aranżacje domów jednorodzinnych parterowych, małe domy z powierzchnią około 50 metrów kwadratowych, nowoczesne budownictwo –  z dużymi przeszkleniami, wille, rezydencje, niewielkie domy tanie w budowie, domy w zabudowie bliźniaczej, przestronne piętrowe domy z tarasami. Asortyment jest naprawdę szeroki, dlatego każdy z klientów z pewnością dopasuje projekt do domu swoich marzeń. Oferta skierowana jest do rodzin, jak i osób samotnych.

 

4dom-wielorodzinny-siechnice-wroclaw-dolnoslaskie-budowa

Projekt domu realizacje i formalności leżą po naszej stronie

Warto podkreślić, że dbamy o to, aby budowane przez nas domy były energooszczędne. Dlatego w naszej ofercie, stworzonej przez doświadczonych architektów, znajdują się także rozwiązania obejmujące fotowoltaikę, pompy ciepła, wentylację mechaniczną czy ogrzewanie kominkowe. Nasza firma to zdecydowanie więcej niż tylko projekt domów – pomożemy Ci załatwić formalności, a także możemy zająć się budową, ponieważ prowadzimy budowę domów kompleksowo.

Projekty domów piętrowych i parterowych

Każdy z projektów opiera się  na nowoczesnym wzornictwie, atrakcyjnym designie czy innowacyjnych technologiach. Jak wiadomo estetyka i funkcjonalność mają ogromne znaczenie – dlatego w propozycjach wzięto oba czynniki pod uwagę. Mamy na uwadze także tradycjonalistów, dla których także została stworzona specjalna oferta projektów domów.  

Projekt domu będzie odpowiadał obowiązującym przepisom. Sugerowane projekty domów piętrowych i parterowych kierowane są do rodzin z dziećmi, jak i par oraz singli.

Projekty domów – przyszłość leży w Twoich i naszych rękach

Nasza oferta: projekty domów jednorodzinnych, projekty domów wielorodzinnych, projekty bliźniaków jest skierowana do deweloperów oraz osób indywidualnych, rodzin, par, singli.

Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i doradztwo naszych fachowców w sprawie projektu domu.

Nasza firma to gwarancja porządnej, innowacyjnej i spokojnej inwestycji. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Sprawdź i skontaktuj się z nami.

Znajdź nas również na