Budowa domu w Lubinie

Nasze usługi na terenie województwa dolnośląskiego - Lubin

Kompleksowa budowa domu

Inaczej się mieszka w bloku z sąsiadami, a zupełnie inaczej we własnym domu z ogrodem zaprojektowanym według własnych preferencji i najnowszych technologii. Nowe domy powstają na całym terenie Dolnego Śląska, w tym na terenie Lubina, który jest idealnym miejscem do zamieszkania dla młodszych i starszych. Sprawdź, dlaczego warto wybudować się w Lubinie i w jakiej technologii może on powstać!

Lubin
Kompleksowa budowa

Kompleksowa budowa

Domów murowanych, szkieletowych i z bala

Gotowe projekty

Gotowe projekty

Szeroki wybór gotowych projektów z pracowni Z500

Adaptacja projektu

Adaptacja projektu

Dostosowanie projektu pod działkę i uzyskanie pozwoleń

Wynajem sprzętu

Wynajem sprzętu

Niezbędnego do budowy domu

Kierownik budowy

Kierownik budowy

Dedykowany do każdej budowy

Badania geologiczne

Badania geologiczne

Przed rozpoczęciem prac

Deweloper Lubin - domy w różnych technologiach

Lubin

Decydując się na dom od dewelopera, można wybierać spośród wielu ciekawych projektów, a także dogodnych lokalizacji. Lubin jest miastem niedużym, ale za to świetnie prosperującym, a to sprawia, że na jego terenie powstaje wiele nowych inwestycji. Można zdecydować się na dom wybudowany z bala, szkieletowy lub murowany o różnych powierzchniach i układzie pomieszczeń. Osoby, które nie lubią schodów, mogą zamieszkać w domu parterowym. Dla tych, którzy nie chcą dużej przestrzeni, polecany jest dom do 70 m2, który idealnie nadaje się dla trzech osób. Nowe domy w Lubinie są budowane z myślą o osobach, które cenią sobie wysoką jakość, chcą zamieszkać w nowoczesnym budynku, który jest energooszczędny i ciepły.

Wybierz standard wykończenia

standard

Wybierz standard wykończenia domu, który Cię interesuje.
Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie. 

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Domy murowane

Nowoczesne domy mogą być budowane z różnych materiałów, choć oczywiście najpopularniejsze są murowane, które wznosi się najczęściej z:

  • pustaków ceramicznych,
  • gazobetonu,
  • bloczków wapienno-cementowych,
  • silikatu. 

Franc Home od lat działa z sukcesami na terenie Dolnego Śląska, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować domy nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim ekologiczne i dające wiele możliwości aranżacyjnych. Budowa domów w Lubinie odbywa się przy użyciu nowoczesnych technologii i materiałów najwyższej klasy, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo przez długie lata.

Domy szkieletowe

W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszą się domy szkieletowe, których zaletą jest szybki czas realizacji budowy. Nasza firma jest w stanie stworzyć taki dom w zaledwie w kilka miesięcy, co pozwala spełnić marzenia o własnych czterech kątach w bardzo krótkim czasie. Oczywiście szybko nie oznacza, że słabo. Wręcz przeciwnie. Drewniana konstrukcja szkieletowa powstaje z najwyższą precyzją z wysokiej klasy drewna, a prace mogą być wykonywane nawet zimą. Ociepla się je najczęściej wełną mineralną, która zapewnia odpowiedni komfort cieplny nawet w mroźne dni. Budowa domów w Dolnośląskim metodą szkieletową jest ekologicznym rozwiązaniem, które przy zastosowaniu odnawialnych źródeł energii pozwala stworzyć samowystarczalny budynek przyjazny planecie. 

Domy z bala

Choć Lubin nie leży w górach, to warto się przyjrzeć bliżej domom wybudowanym z bala. Jest to pień drzewa bez kory, który sprawia, że dom jest w stylu góralskim i ma swoisty klimat. Bale uszczelnia się najczęściej liną lub słomą, dzięki czemu całość wygląda niebanalnie i w takich wnętrzach można stworzyć bardzo ciekawe aranżacje. Pomimo tego, że tego typu domów nie ociepla się, to bez problemu można w nich mieszkać przez cały rok. Drewno jest odpowiednio zabezpieczone, aby przez długie lata wyglądało nienagannie. To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalny i minimalistyczny styl. 

Na jaki dom się zdecydować?

W dzisiejszych czasach można zdecydować samodzielnie, jaką technologią wybudować swój dom. Najważniejsze jest to, by uwzględnić warunki zagospodarowania przestrzennego i przepisy prawa budowlanego. Dom powinien być przede wszystkim ciepły i energooszczędny, ale decydując się na nasze usługi, nie musicie się Państwo tym aspektem przejmować. Wybór projektu i technologii zależy w dużej mierze od zasobów finansowych. Domy szkieletowe są tańsze od murowanych, a dodatkowo należy uwzględnić stan wykończenia, czy ma to być dom w stanie surowym, czy wykończony pod klucz. Na stronie https://franc-home.pl/budowa-domu/ możecie Państwo zapoznać się z ofertą i sprawdzić, jaka średnia stawka obowiązuje aktualnie na rynku.

Dlaczego warto zamieszkać w Lubinie?

Lubin jest piękną miejscowością, która przyciąga wiele młodych osób, a dzięki temu na terenie miasta powstają cały czas nowe nieruchomości i inwestycje. Domy w Lubinie powstają na terenie miasta, a także na jego obrzeżach, dzięki czemu można wybrać dogodną dla siebie lokalizację. Przy wyborze miejsca zamieszkania warto uwzględnić bliskość placówek oświaty, przystanków czy ośrodków zdrowia. Nasza firma ma duże doświadczenie w budowie domów na Dolnym Śląsku, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą. Jeśli nie wiecie, w jakiej technologii wybudować dom lub wahacie się, czy ma to być parterówka, a może dom z poddaszem, to jesteśmy w stanie Wam doradzić i przedstawić wszystkie za i przeciw. 

Dom marzeń – szybko, skutecznie i tanio!

Jeśli chcesz zamieszkać we własnym domu, to nie zwlekaj. Sprawdź naszą ofertę i umów się na spotkanie, zadzwoń lub napisz, a my podpowiemy Ci, jak możesz szybko spełnić swoje marzenia. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy znają się na swoim fachu i cały czas śledzą aktualne wydarzenia na rynku nieruchomości i w branży budowlanej. Działamy na terenie Dolnego Śląska, a za wyborem naszej firmy przemawia profesjonalizm.

Wybierz specjalistów

Zaoszczędź czas i pieniądze oraz zyskaj bezcenny spokój. 

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Znajdź nas również na