Projekty domów SZKIELETOWYCH

Wybierz swój wymarzony dom w katalogu projekty domów, a my zbudujemy go dla Ciebie w technologii murowanej, szkieletowej lub z bala.

Skorzystaj z darmowej wyceny wybranego przez Ciebie projektu

Zastanawiasz się ile będzie Cię kosztować budowa domu z wybranego projektu? Przygotujemy dla Ciebie darmową, niezobowiązującą ofertę na budowę domu w wybranej przez Ciebie technologii. Kliknij w przycisk po prawej stronie i skontaktuj się z nami. 

Marzenie o własnym domu mieszkalnym można zrealizować łatwo i bez komplikacji, wybierając profesjonalnego wykonawcę. Aby cały proces budowy odbywał się solidnie, terminowo i efektywnie warto zwrócić uwagę na ofertę naszej firmy, która przede wszystkim opiera się o prace wykonawcze, jednak to nie wszystko, co możemy zaproponować swoim klientom. W naszej ofercie znajdziesz projekty domów szkieletowych o zróżnicowanym metrażu, w różnych stylach oraz funkcjonalnościach. Dzięki kompleksowej ofercie zapewnimy Ci dom, w którym będzie się mieszkało komfortowo i ekonomicznie.

Domy szkieletowe – poznaj naszą ofertę

Firma Franc-Home zapewnia profesjonalną, kompleksowa realizację budynków jedno i wielorodzinnych wraz z przygotowaniem procesu budowy, koordynacją działań oraz czynnościami doradczymi w zakresie rozpoczęcia prac, gromadzenia i składania do odpowiednich organów właściwej dokumentacji. Przepisy nie stanowią dla nas utrudnień, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami. W ofercie firmy dostępny jest szeroki wybór gotowych projektów domów, wykonanych przez architektów z pracowni z500. Dzięki nim możemy zaoferować projekt domu szkieletowego, który spełni Twoje oczekiwania. W zestawieniu znajdują się projekty domów szkieletowych parterowych, do 90 m2, nowoczesnych oraz propozycje dla osób, posiadających wąską działkę budowlaną.

Technologie budowy domu

Projekty domów szkieletowych – czy to dobry wybór?

Domy szkieletowe? Projekty są niezwykle zróżnicowane, odpowiadające zarówno użytkownikom indywidualnym jak i deweloperom. Technologia szkieletowa sprawdza się w wieloletnim użytkowaniu, a drewno, stanowiące podstawę konstrukcji budynku cechuje się wysokim poziomem odporności na uszkodzenia oraz podatności na wpływ wilgoci. Domy kanadyjskie wykazują się nie tylko trwałością w wieloletnim użytkowaniu, ale zapewniają prawidłowy mikroklimat, tak ważny dla alergików, małych dzieci oraz seniorów. Wybór projektu domu szkieletowego niesie za sobą również korzyść, związaną z obniżeniem kosztów budowy w zestawieniu z kosztami przy pracach metodą tradycyjną oraz znaczne skrócenie czasu prac. Dzięki temu szybciej wprowadzisz się do nowego domu.

Domy szkieletowe tanie w budowie – oceń i wybierz projekt

Technologia szkieletowa zaliczana do ekologicznych systemów budowy domów niesie za sobą wiele korzyści, które chętnie przedstawiamy klientom przed wyborem wersji projektu domu. Dom szkieletowy projekt z kosztorysem – nasza oferta zaskoczy Cię jakością, czasem realizacji oraz ceną. Dzięki technologii szkieletowej możesz zamieszkać w domu szybko, a cena za wykonanie budynku oraz projekt domu szkieletowego jest konkurencyjna. Domy szkieletowe dostępne są w wersjach wyjątkowo ekonomicznych, zarówno w kwestii kosztów budowy jak i późniejszej eksploatacji budynku. Warto wspomnieć o projektach domów szkieletowych z poddaszem użytkowym, posiadających nieskomplikowany dach dwuspadowy. Prosta bryła zapewni obniżenie kosztów wykonania, a zwarta konstrukcja doskonałe rozprowadzenie ciepła po całym budynku.

Duże i małe domy szkieletowe

Projekty domów szkieletowych, które oferujemy wykazują się ogromną różnorodnością. Dzięki niej możesz wybierać spośród projektów domów szkieletowych do 90 m2, do 100 m2, a także zastanawiać się nad projektem domu szkieletowego parterowego. W zależności od potrzeb, dostępności środków finansowych oraz rozmiaru i specyfiki działki budowlanej, w naszej ofercie znajdziesz uwielbiane przez inwestorów projekty domków szkieletowych małych i wyjątkowo przestronnych. Domy w konstrukcji szkieletowej nie różnią się wytrzymałością materiałów oraz trwałością od tradycyjnie budowanych. Zapewniają natomiast zdrowy mikroklimat i szybkość realizacji. Projekty dużych domów szkieletowych zachwycają przestronnymi, wygodnymi wnętrzami, natomiast małe domy szkieletowe wykazują się dostępnością rozsądnych, funkcjonalnych układów pomieszczeń i rozwiązań, dzięki którym zamieszkasz komfortowo.

architektura-budynki-nowoczesne
Etapy budowy domy

Domki szkieletowe projekty – zainwestuj rozsądnie

Projekt domu szkieletowego dostępny jest dla klientów prywatnych, indywidualnych, poszukujących idealnego rozwiązania dla swoich potrzeb i oczekiwań. Ofertę kierujemy również do klientów komercyjnych, poszukujących niezawodnego sposobu na skuteczną inwestycję kapitału. Domki szkieletowe wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością i mogą być tworzone jako domki całoroczne lub letniskowe. Wysokiej jakości materiały, stosowane przy ich wykonaniu zapewniają trwałość i niezawodność na wiele lat. Dzięki projektom, oferowanym w naszej ofercie, wykonanym w z500 dla inwestorów możemy zaproponować wiele rozwiązań, gwarantujących wyjątkowy efekt wizualny, niskie koszty realizacji oraz funkcjonalność późniejszego użytkowania. Stylowe projekty domów szkieletowych to przede wszystkim projekty domów bez pozwolenia oraz ekonomicznej zabudowy, docenianej przez klientów w procesie zakupu lub wynajmu nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Znajdź nas również na