Budowa domu

Nasze usługi

oferta
Kompleksowa budowa

Kompleksowa budowa

Domów murowanych, szkieletowych i z bala

Gotowe projekty

Gotowe projekty

Szeroki wybór gotowych projektów z pracowni Z500

Adaptacja projektu

Adaptacja projektu

Dostosowanie projektu pod działkę i uzyskanie pozwoleń

Wynajem sprzętu

Wynajem sprzętu

Niezbędnego do budowy domu

Kierownik budowy

Kierownik budowy

Dedykowany do każdej budowy

Badania geologiczne

Badania geologiczne

Przed rozpoczęciem prac

Ponad 11 lat doświadczenia w budowie domów

dom

Poszukujesz sprawdzonej firmy, która zbuduje dla Ciebie wymarzony dom, w wysokiej jakości i terminowo? Dobrze trafiłeś! Wykonaliśmy z sukcesem wiele realizacji domów w technologii murowanej, szkieletowej i z bala.

Wybierz standard wykończenia

standard

Wybierz standard wykończenia domu, który Cię interesuje.
Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie. 

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Nareszcie nadszedł odpowiedni czas na realizację celu w postaci wymarzonego domu, a nie do końca jeszcze wiesz, na jaką technologię się zdecydować? Dom murowany, szkieletowy czy może dom z bala? Każdy z nich ma zarówno zalety jak i wady. Poznaj je i zrób ten pierwszy krok. Podpowiadamy, dla kogo każda z technologii będzie najlepsza oraz z jakimi ograniczeniami możesz się zmagać podczas budowy domu na Dolnym Śląsku.

Budowa domu pod klucz w sposób tradycyjny

Dom murowany to prawdopodobnie najczęściej wybierany sposób budowy. Oferta naszej firmy obejmuje wszystkie etapy powstawania domu. Jeśli jesteś ciekaw jak radzimy sobie w branży, sprawdź nasze opinie i obejrzyj nasze realizacje.

Od czego zacząć? Nie musisz tego wiedzieć, bo od tego są specjaliści, którzy zajmą się budową kompleksowo. Poszczególne składowe budowy, takie jak adaptacja projektu, badania geologiczne czy wybór odpowiedniego sprzętu, załatwiamy sami. Jeśli jesteś tradycjonalistą, lubisz to, co znane i sprawdzone, raczej bliższa Ci będzie oferta budowy domu metodą tradycyjną. Dom murowany to uosobienie trwałości i dużej odporności na zmieniające się warunki atmosferyczne, charakterystyczne dla naszego kraju. Nie masz większych ograniczeń w projektach domu murowanego. Bryłę możesz kształtować dowolnie. Kolejna zaleta to ogromna dostępność i różnorodność materiałów budowlanych. Masz do wyboru cegłę, pustak ceramiczny, gazobeton, silikat itp. jako budulec ścian. Z kolei dach możesz wykonać z wcześniej wykonanych wiązarów lub przygotowując wszystkie elementy na budowie. Jeśli nic Cię nie goni, pod tym względem również odnajdziesz się w metodzie tradycyjnej powstawania domów. Kolejny plus to możliwość występowania kilku kondygnacji.

Jeśli czeka Cię budowa domów jednorodzinnych technologią tradycyjną musisz przygotować się na relatywnie duże koszty. Mogą też pojawić się takie niedogodności, jak mostki powietrzne, które dosyć niekorzystnie wpłyną na izolacyjność nieruchomości.

Kompleksowa budowa domu? Wrocław to dobre miejsce na dom szkieletowy

Żyjesz ekologicznie? Jesteś nowoczesny i zależy Ci na środowisku? Zgodnie z przekonaniami, wybierz technologię szkieletową. Taki dom postawisz nawet w 3 miesiące, nawet zimą! Warto podkreślić, że jedynym murowanym elementem są fundamenty, dzięki czemu taka budowa może potrwać naprawdę niedługo. Drewno to naturalny surowiec, o wysokiej ochronie cieplnej, dzięki czemu nie wydasz dużo na ogrzewanie. Aby pójść jeszcze dalej zgodnie z myślą ekologiczną, możesz zastosować alternatywne źródła energii oraz samodzielnie pozyskiwać i odzyskiwać wodę. To technologia wywodząca się ze Skandynawii. W Polsce mimo niskich kosztów jest wielu sceptyków, ale czy słusznie?

Interesuje Cię budowa domów w dolnośląskim? Co powiesz na dom z bala?

Na czym polega jego niezwykły charakter? Wyróżnia go konstrukcją z pozbawionych kory pni drzew. Wbrew obawom, tego typu nieruchomości są całoroczne. To zbliżona technologia do szkieletowej z jedną różnicą. W domu z bala widoczny jest surowiec, z którego został wykonany. Dużym atutem jest również surowy i bardzo stylowy wygląd wnętrza.

 

Wybierz specjalistów

Zaoszczędź czas i pieniądze oraz zyskaj bezcenny spokój. 

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Znajdź nas również na