Projekty domów jednorodzinnych

Wybierz swój wymarzony dom w katalogu projekty domów, a my zbudujemy go dla Ciebie w technologii murowanej, szkieletowej lub z bala.

Skorzystaj z darmowej wyceny wybranego przez Ciebie projektu

Zastanawiasz się ile będzie Cię kosztować budowa domu z wybranego projektu? Przygotujemy dla Ciebie darmową, niezobowiązującą ofertę na budowę domu w wybranej przez Ciebie technologii. Kliknij w przycisk po prawej stronie i skontaktuj się z nami. 

Projekty domów jednorodzinnych to kolekcja stworzona przez naszych najlepszych architektów. Znajdziemy tutaj różne ciekawe modele, doskonale odzwierciedlające zróżnicowane potrzeby naszych inwestorów. Dzięki temu każde z zaprezentowanych rozwiązań z pewnością spełni wszystkie oczekiwania, zapewniając najwyższe standardy. Mamy pewność, że każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie. Cieszymy się, że przeglądają różne miejsca z gotowymi projektami domów jednorodzinnych, zdecydowaliście się Państwo wybrać właśnie nasze propozycje. Jesteśmy pewni, że będzie to najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych projektów. 

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem, piętrowych i parterowych 

Projekty domów jednorodzinnych parterowych i z poddaszem dostępne w tej kategorii obejmują kompleksowe plany dla tych obiektów dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestorów, zapewniając najlepsze rozwiązania techniczne i projektowe. Dzięki temu każda z zaprezentowanych pozycji doskonale sprawdzi się niezależnie o posiadanej działki czy oczekiwań. To przestronne i funkcjonalne obiekty z możliwością wykonania dowolnego wykończenia. Jeśli szukacie Państwo idealnych projektów domów jednorodzinnych, zachęcamy do przejrzenia wszystkich naszych propozycji.  

Warto wspomnieć, iż każdy z przygotowanych projektów wymaga odpowiednie adaptacji. Jest to konieczne dopasowanie go do warunków zabudowy i Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Jest to niezbędna procedura, dzięki której będziecie Państwo mogli przenieść swój wymarzony projekt do rzeczywistości. We wszystkich naszych propozycjach, możliwe jest wprowadzenie standardowych zmian zgodnymi z projektem oraz indywidualną adaptacją domu i jego dopasowania do wymagań czy potrzeb domowników. 

4dom-jednorodzinny-brochow-wroclaw-dolnoslaskie
8dom-jednorodzinny-suchy-dwor-wroclaw-dolnoslaskie-budowa

Jak wybrać odpowiedni projekt domu jednorodzinnego?

Każdy dom powinien być odpowiednio dopasowany, między innymi do metrażu działki oraz indywidualnych potrzeb inwestorów. W każdym z naszych projektów znajdziemy inny układ pomieszczeń, ich wielkość czy inne parametry. Najlepiej więc dobrze zastanowić się, jakich rozwiązań szukamy i potrzebujemy. W ofercie znajdują się zarówno niewielkie i kompleksowe domki, jak i również projekty domów jednorodzinnych do 100 m2 oraz większe. Dzięki temu możecie Państwo wybrać swój wymarzony projekt domu.

Tworząc nasz katalog projektów, zapewniliśmy dostęp do pozycji odpowiednich na każdą kieszeń. Przejrzysta lista kategorii pozwoli w szybki i prosty sposób odnaleźć interesujące pozycje. Wśród z nich znajdują się między innymi projekty domów parterowych, projekty domów piętrowych czy z poddaszem użytkowym. To nowoczesne i energooszczędne propozycje cieszące się ogromnym zainteresowaniem oraz zadowoleniem ze strony naszych klientów.

Piękne projekty domów jednorodzinnych piętrowych

Nieustannie pracujemy nad nowymi projektami, a także dopasowujemy oferty do zmiennych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki temu tworzymy funkcjonalne projekty domów jednorodzinnych piętrowych, czy projekty domów jednorodzinnych dwulokalowych i wiele innych, zapewniając najlepsze rozwiązania zgodne z obowiązującymi normami i trendami. Oprócz nowoczesnych kolekcji zapewniamy także klasyczne projekty domów z tradycyjnym wykończeniem. Wybór najlepszych pozycji pozostawiamy w rękach naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalną pomoc i wsparcie podczas wyboru najlepszej pozycji. 

Gotowe projekty domów – szeroki wybór wielu interesujących pozycji

Gotowe projekty domów to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów z uwagi na możliwość dopasowania idealnej propozycji zgodnie z ich oczekiwaniami. Wszystkie z nich zostały opracowane i przygotowane niezwykle dokładnie i starannie, z pomocą najlepszych specjalistów. Mamy pewność, że dzięki naszej szerokiej ofercie wielu projektów z pewnością znajdziecie Państwo idealną propozycję dla siebie. W ofercie posiadamy między innymi:

  • projekty domów jednorodzinnych z garażem,
  • projekty domów z garażem dwustanowiskowym,
  • projekty małych domów jednorodzinnych ( 70 m2),
  • projekty domów jednorodzinnych bez garażu,
  • projekty domów jednorodzinnych z piwnicą.

W katalogu znajdują się projekty nieruchomości parterowych, piętrowych czy z poddaszem użytkowym. Doskonale sprawdzą się one także jako projekty domów jednorodzinnych na wąską działkę. Prezentujemy ofertę profesjonalnych obiektów mieszkalnych idealnych dla całej rodziny, projekty domów jednorodzinnych do 70m2, tanich, z antresolą czy obiektów wielokondygnacyjnych. Sprawdź nasze nowoczesne projekty domów jednorodzinnych i ciesz się najlepszymi rozwiązaniami.

 

Kompleksowa budowa domów Wrocław i Dolny Śląsk
Etapy budowy domy

Wymarzony dom – nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych z garażem na 2 samochody to idealne rozwiązanie w przypadku rodzin z dziećmi oraz tych osób, które przede wszystkim cenią sobie spokój oraz dużą dozę przestrzeni. Jego budowa nierzadko jest niezwykle fascynującym procesem, dlatego też tak ważne jest wybranie najlepszego projektu dla tego budynku. W nowym domu znajdziesz miejsce dla siebie oraz wszystkich domowników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty domów jednorodzinnych tanich w budowie. W poszukiwaniu potencjalnych kosztów budowy warto sprawdzić nasze tanie projekty domów jednorodzinnych z kosztorysem.

Znajdź nas również na