Projekty domów Z PŁASKIM DACHEM

Wybierz swój wymarzony dom w katalogu projekty domów, a my zbudujemy go dla Ciebie w technologii murowanej, szkieletowej lub z bala.

Skorzystaj z darmowej wyceny wybranego przez Ciebie projektu

Zastanawiasz się ile będzie Cię kosztować budowa domu z wybranego projektu? Przygotujemy dla Ciebie darmową, niezobowiązującą ofertę na budowę domu w wybranej przez Ciebie technologii. Kliknij w przycisk po prawej stronie i skontaktuj się z nami. 

Domy wykończone płaskimi dachami nie były popularnymi konstrukcjami na przełomie stuleci. Proponowane projekty kojarzone były z budownictwem poprzedniego systemu polityczno-gospodarczego- komunizmu, od którego wszyscy chcieli się odciąć. Dlatego też domy o prostej bryle- domy z płaskim dachem- odeszły chwilowo w niepamięć, a najczęstszym wyborem klientów były domy z dachem dwuspadowym, rzadziej czterospadowym.

Projekty domów z płaskim dachem- nowoczesna oszczędność

Ostatnie kilka lat przyniosło jednak powrót do poszukiwania projektów domów z płaskim dachem. Zachęcająca stała się nowoczesna bryła, pozbawiona zbędnych elementów dekoracyjnych, obłości i ornamentów, dająca znacznie większe możliwości projektowe, większą powierzchnię użytkową budynku. Za zwróceniem się ku domom z płaskim dachem niewątpliwie przemówiła również strona ekonomiczna- realizacja bowiem budowy na podstawie projektu domu z płaskim dachem jest niewątpliwie tańsza- koszty budowy maleją o wartość materiałów przeznaczonych na konstrukcję i pokrycie dachu.

3budowa-domu-wroclaw-dolnoslaskie

Projekty nowoczesnych domów z płaskim dachem

W ofercie naszej firmy posiadamy szeroką gamę nowoczesnych domów z płaskim dachem. Oferujemy:

projekty domów parterowych z płaskim dachem,
projekty domów piętrowych z płaskim dachem,
projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych z płaskim dachem z garażem jednostanowiskowym,
projekty domów jednorodzinnych z płaskim dachem z garażem dwustanowiskowym,
projekty domów bliźniaczych z płaskim dachem,
projekty domów dwurodzinnych z płaskim dachem i garażami,
projekty domów do 70m2 z płaskim dachem oraz
projekty domów z płaskim dachem do 100m2.

Nowoczesne projekty domów z płaskim dachem

Projekty domów jednorodzinnych z płaskim dachem

Domy wykończone dachem płaskim wyróżniają się z otoczenia domów tradycyjnych, jednak możliwość ich budowy musi być uregulowana w planie zagospodarowania przestrzennego dla danej miejscowości. Proporcja i harmonia brył małych domów z płaskim dachem i nietuzinkowość ich kształtów dają możliwość dopasowania do każdego miejsca i do każdej działki. 

Przestrzeń, jak oferowana jest dzięki zastosowaniu płaskiego zadaszenia oraz- zarówno w przypadku projektów domów parterowych jednorodzinnych z płaskim dachem, jak i domów piętrowych z zastosowaniem dachu płaskiego umożliwiają- po otrzymaniu stosownych zezwoleń od architektów i inspektoratu budowlanego- możliwość rozwoju bryły na wyższe kondygnacje (w przypadku zarówno pierwotnego projektu domu parterowego, jak i projektów o dwóch kondygnacjach naziemnych) lub łatwej rozbudowy domu o kolejne pomieszczenia.

Projekty domów oferowane przez nas dostosowane są do najnowszego stanu prawnego. Oznacza to, że wśród naszych projektów można znaleźć projekty domów 70m2 z płaskim dachem, których budowa może zostać zrealizowana jedynie przez zgłoszenie we właściwym urzędzie oraz projekty do 100m2.

 

Dodatkowo posiadamy również projekty małych domów z płaskim dachem. Niewielka powierzchnia zabudowy umożliwia osadzenie budynku na mniejszych działkach, z zachowaniem odpowiedniej dla miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego proporcji powierzchni zabudowanej do powierzchni czynnej biologicznie. Nowoczesne projekty są również idealnym rozwiązaniem na wąską działkę, gdyż nie muszą być dostosowane do wymagań związanych z konstrukcją dachu dwu- lub czterospadowego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę projektów nowoczesnych projektów domów parterowych i dwukondygnacyjnych z płaskim dachem z kosztorysem, dzięki któremu możliwe jest zaplanowanie budżetu i zabezpieczenie środków pod każdy etap prowadzonych prac.

6budynek-uslugowy-olawa-budowa-dolnoslaskie
Etapy budowy domy

Projekty nowoczesnych domów dwurodzinnych i szeregowych z płaskim dachem

Płaskie dachy to idealne rozwiązanie dla budynków wznoszonych na jednej działce dla kilku rodzin. Projekty domów bliźniaczych z płaskim dachem zapewniają maksymalizację powierzchni użytkowej przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów budowy. Dzięki zastosowaniu płaskiego dachu możliwe jest dokonanie podziału przestrzeni budynku na dwa lokale zarówno wertykalnie- na dwa domy- najczęściej dwukondygnacyjne- lub horyzontalnie- na dwa lokale- jeden na parterze, a drugi na piętrze.

Projekty domów szeregowych z płaskim dachem są charakterystycznymi elementami współczesnych osiedli. Dostępne w naszej ofercie projekty zapewniają możliwość dopasowania ilości segmentów wewnętrznych do potrzeb danego dewelopera. Projekty z powodzeniem mogą być realizowane na wąskich działkach.

Znajdź nas również na