Budowa domu w Świdnicy

Budowa domów - Świdnica - fachowo, profesjonalnie i terminowo

Kompleksowa budowa domu

Ceny nieruchomości w ostatnim czasie szybko skoczyły do góry. Mieszkania czy domy z rynku wtórnego są bardzo drogie, z tego względu coraz więcej osób decyduje się na budowę domu od podstaw. Jest to tańsza opcja, która pozwala cieszyć się wymarzonym domem. Marzysz o domu? Z naszą firmą, Twoje marzenia mogą się spełnić. 

Świdnica
Kompleksowa budowa

Kompleksowa budowa

Domów murowanych, szkieletowych i z bala

Gotowe projekty

Gotowe projekty

Szeroki wybór gotowych projektów z pracowni Z500

Adaptacja projektu

Adaptacja projektu

Dostosowanie projektu pod działkę i uzyskanie pozwoleń

Wynajem sprzętu

Wynajem sprzętu

Niezbędnego do budowy domu

Kierownik budowy

Kierownik budowy

Dedykowany do każdej budowy

Badania geologiczne

Badania geologiczne

Przed rozpoczęciem prac

Budowa domu w Świdnicy

Świdnica

Świdnica to piękna miejscowość położona w niedalekiej odległości od Wrocławia. Na terenie miasta jest wiele ciekawych miejsc, które idealnie nadają się na budowę domu. Można znaleźć grunt bliżej centrum lub na obrzeżach. Jeśli grunt jest już kupiony, to kolejną rzeczą jest znalezienie ekipy budowlanej. Dobrze jest postawić na sprawdzoną firmę, która ma doświadczenie i oferuje kompleksowe usługi. Budowa domu w Świdnicy może być przyjemnością, jeśli wybrana firma zna się na rzeczy i dodatkowo umożliwia skorzystanie na przykład z usług kierownika budowy czy wykonuje badania geologiczne. Takim przedsiębiorstwem na terenie Dolnego Śląska jest nasz firma Franc Home, która ma wiele zrealizowanych projektów na swoim koncie. 

Wybierz standard wykończenia

standard

Wybierz standard wykończenia domu, który Cię interesuje.
Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie. 

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Jak znaleźć dobrą firmę oferującą budowę domów w województwie dolnośląskim?

Województwo dolnośląskie jest bardzo atrakcyjnym regionem Polski, z tego względu coraz więcej młodych i starszych osób chce się na tym terenie osiedlić. Cały czas powstają nowe inwestycje, a wybór firm budowlanych jest dość duży. Jak jednak znaleźć tę, która oferuje usługi na najwyższym poziomie? Przecież nie chcesz czekać na swój wymarzony dom latami! Zatem powinieneś zacząć od znalezienia firmy, która ma doświadczenie i bogate portfolio. Nasza firma wie, jak spełnić Twoje marzenia. Oferujemy kompleksowe usługi. Naszą domeną jest terminowość i indywidualnie podejście do każdego zlecenia. Zajmujemy się budową domów na Dolnym Śląsku w różnych technologiach. Wycenę możesz wykonać u nas za darmo i jest to usługa niezobowiązująca. Na naszej stronie https://franc-home.pl/projekty-domow/ możesz wybierać spośród wielu projektów. Jeśli jednak nie znajdziesz nic interesującego dla siebie, to nic straconego. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. 

Dlaczego warto wybudować dom w Świdnicy?

Budowa domu od podstaw daje znacznie większe możliwości aranżacyjne. Domownicy mogą zaprojektować swój idealny dom, który dopasują do ilości osób lub własnych upodobań. Województwo dolnośląskie jest dość duże, ale okolice Wrocławia są najatrakcyjniejsze. W końcu to stolica województwa, a więc jest tu mnóstwo atrakcji, możliwości znalezienia pracy i rozwoju. Osoby, które chcą mieszkać poza granicami największego miasta Dolnego Śląska, powinny zdecydować się na Świdnicę. Urokliwe, niewielkie, a zarazem rozwinięte pod względem infrastruktury miasto ma wiele do zaoferowania. W niedalekiej odległości jest też Wałbrzych, w którym można zwiedzić trzeci co do wielkości zamek w Polsce. Budowa domu w Świdnicy jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają nieco spokoju, a zarazem chcą mieć łatwy dostęp do wszelkich udogodnień i rozrywek, jakie oferuje Wrocław i inne okoliczne miejscowości. 

Ile czasu trwa budowa domu?

Czas trwania budowy domu zależny jest od wielu czynników. Przede wszystkim należy znaleźć firmę, która wywiązuje się z terminów. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że ten aspekt zostanie w 100% spełniony. Czas trwania budowy zależy też od skomplikowania konstrukcji i dostępności materiałów. Kolejnym czynnikiem są finanse. Jeśli środki na budowę są dostępne i pokryją wszelkie koszty, to na pewno prace zostaną wykonane szybko. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, co pozwala dodatkowo skrócić cały proces. Przyjmuje się, że dom w stanie do wprowadzenia może powstać w ciągu roku. 

Jaki projekt domu wybrać?

Wiele osób marzy o własnym domu i ma w głowie przygotowany projekt. Jednak czasami rzeczywistość jest inna i trzeba nieco zmodyfikować plany, bo przepisy budowlane na danym terenie na przykład nie pozwalają wybudować domu z płaskim dachem. Projekt domu powinien być dokładnie przemyślany i najlepiej tę decyzję podjąć wspólnie z fachowcem. Nasza firma oferuje nie tylko budowę domów na Dolnym Śląsku, ale także ma do zaoferowania gotowe projekty domków jednorodzinnych. Oczywiście każdy projekt jest dostosowywany do warunków panujących na konkretnym terenie i do indywidualnych zaleceń. Podczas wyboru projektu warto uwzględnić nie tylko aspekt wizualny, ale przede wszystkim funkcjonalność. Dom oczywiście powinien być stylowo zaaranżowany, ale równie ważne jest to, aby na co dzień można było z niego praktycznie korzystać. 

Ile kosztuje budowa domu?

Z racji tego, że sytuacja na rynku nieruchomości bardzo dynamicznie się zmienia, to ciężko jest oszacować dokładnie całościowy koszt budowy domu. Jeszcze w 2021 roku cena za jeden metr kwadratowy kształtowała się na poziomie niecałych 5000 złotych. W roku 2022 nastąpił wzrost do ponad 5250 złotych. Rok 2023 przyniósł kolejne podwyżki, a cena średnio wzrosła o około 13%. Oczywiście ostateczny koszt zależny jest od projektu, wielkości domu, użytej technologii budowy, a także od ekipy budowlanej. Z naszą firmą wybudujesz swój dom szybko, tanio, a przede wszystkim w najwyższym standardzie. Zapraszamy do współpracy.

Wybierz specjalistów

Zaoszczędź czas i pieniądze oraz zyskaj bezcenny spokój. 

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Znajdź nas również na