Poznaj nas

Poznaj nas
0 +
Lat doświadczenia
marzeń

Budujemy domy

FRANC HOME (dawniej TG House) to firma z góralskimi tradycjami ciesielskimi.
 
Od 2011 roku z sukcesem budujemy wymarzone domy dla naszych klientów w technologii murowanej, szkieletowej, jak i z bala.
 
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów dla inwestorów prywatnych, jak i deweloperów. Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Przy każdej realizacji kierujemy się terminowością, wysoką jakością wykonywanych prac oraz wsparciem dla naszych klientów na każdym etapie budowy.

Kompleksowa budowa

domów murowanych, szkieletowych i z bala.

Dolnyśląsk

Działamy na terenie całego dolnego śląska, głównie we Wrocławiu i okolicach.

Nasza misja

Naszym celem jest, aby budowane przez nas domy służyły Twojej rodzinie przez pokolenia. Były bezpiecznym, stabilnym i rodzinnym miejscem.

Rozwój

Od ponad 11 lat nieustannie się rozwijamy, zdobywamy kolejne doświadczenia, powiększamy zespół, ulepszamy świadczone przez nas usługi.

Domy murowane

Domy Szkieletowe

Domy z bala

Planujesz budowę domu jednorodzinnego i zastanawiasz się nad wyborem właściwej firmy, która wykona go kompleksowo we wcześniej ustalonym terminie? Dobrze trafiłeś. Nasza firma FRANC HOME zajmuje się właśnie fachową, a przede wszystkim kompleksową budową domów jednorodzinnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i jako podwykonawca dla deweloperów.

Profesjonalizm to nasza podstawa

Nasz zespół fachowców podchodzi profesjonalnie do każdej realizacji inwestycji, dzięki czemu możesz być pewny, że Twój dom zostanie wykonany z jak najlepszą precyzją. Działamy w branży budowlanej już od ponad dziesięciu lat, oddając przez ten okres do użytku przeszło sto budynków. Nasze produkcje możesz zobaczyć w zakładce realizacje. Zajmujemy się budową zarówno budynków murowanych, szkieletowych, jak i domów z bali drewnianych. Oprócz budowy oferujemy także gotowe projekty oraz ich adaptację do warunków miejscowych, wynajmujemy sprzęt budowlany, zapewniamy kierowników budowy, a także wykonujemy badania geologiczne.

Darmowa wycena

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to skontaktuj się z nami, a nasz zespół ekspertów na podstawie przedstawionego przez Ciebie projektu dokona darmowej wyceny oraz kalkulacji kosztów przedsięwzięcia. Nasza firma świadczy usługi na terenie całego dolnego śląska, sprawdź sam i skontaktuj się z nami już dziś. Zapewnimy Ci fachową i kompleksową obsługę oraz umówimy się na dogodny dla Ciebie termin w celu uzgodnienia szczegółów realizacji Twojego wymarzonego domu. Dysponujemy sprzętem i zespołem specjalistów, którzy w profesjonalny sposób zajmą się budową domu, a Ty nie będziesz musiał martwić się  o nic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Referencje

Opinie klientów

Znajdź nas również na