Budowa domu w Zgorzelcu

Nasze usługi na terenie województwa dolnośląskiego - Zgorzelec

Kompleksowa budowa domu

Proces budowy domu to ekscytująca i znacząca inwestycja, która wymaga szeroko zakrojonego planowania, projektowania i prac budowlanych. Z wszystkich tych powodów warto zdecydować się na współpracę z profesjonalną firmą budowlaną. Dysponujemy odpowiednimi umiejętnościami, fachową wiedzą i zasobami umożliwiającymi ukończenie projektu na czas i w ramach określonego budżetu. Przekonaj się, dlaczego budowa domów w Zgorzelcu z nami to najlepsze z możliwych rozwiązań.

ZGORZELEC
Kompleksowa budowa

Kompleksowa budowa

Domów murowanych, szkieletowych i z bala

Gotowe projekty

Gotowe projekty

Szeroki wybór gotowych projektów z pracowni Z500

Adaptacja projektu

Adaptacja projektu

Dostosowanie projektu pod działkę i uzyskanie pozwoleń

Wynajem sprzętu

Wynajem sprzętu

Niezbędnego do budowy domu

Kierownik budowy

Kierownik budowy

Dedykowany do każdej budowy

Badania geologiczne

Badania geologiczne

Przed rozpoczęciem prac

Zgorzelec

Zapewniamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę

Posiadamy dogłębną wiedzę na temat procesów budowlanych, a także na temat niezbędnych pozwoleń, kodeksów prawnych i przepisów budowlanych potrzebnych do realizacji każdego projektu. Zatrudniając naszą firmę Franc-home.pl do konstrukcji swojego domu, masz pewność, że zajmiemy się każdym etapem budowy nowego domu, od planowania i projektowania po faktyczną budowę. Oznacza to, że możesz skupić się na innych ważnych aspektach swojego życia, podczas gdy profesjonaliści zajmą się wszystkim innym.

Wybierz standard wykończenia

standard

Wybierz standard wykończenia domu, który Cię interesuje.
Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie. 

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

W naszych zespołach znajdują się specjaliści z różnych dziedzin

Nowe domy powstają, dzięki ekipom wykwalifikowanych hydraulików, elektryków i stolarzy, którzy wykonują każdy element projektu, a także nawiązują relacje z dostawcami, co pozwala im pozyskiwać wysokiej jakości materiały budowlane po konkurencyjnych cenach, co jest korzystne dla klientów. Mamy również dostęp do najnowszych narzędzi i sprzętu potrzebnego do sprawnej i szybkiej realizacji projektów. Inną oferowaną przez nas usługą są badania geologiczne przed rozpoczęciem prac, służące temu, aby upewnić się, że teren nadaje się do budowy domu. Dzięki temu unika się pęknięć w fundamentach, ścianach i tak dalej. 

Zgorzelec- inwestor, którego priorytetem jest kontrola jakości

Kiedy zatrudniasz profesjonalistów do budowy swojego wymarzonego domu, jedną z największych zalet jest spokój ducha wynikający ze świadomości, że deweloper w Zgorzelcu gwarantuje kontrolę jakości na najwyższym poziomie. Traktujemy jakość priorytetowo i mamy opracowane jasne procedury zapewniające sukces projektu. Dbałość o szczegóły nie kończy się na etapie planowania. Podczas całego procesu budowy, dedykowany do każdego przedsięwzięcia kierownik budowy przeprowadza regularne inspekcje, aby wykryć i naprawić wszelkie problemy, które mogą się pojawić. Gwarantuje to, że nowy dom będzie trwały i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami.

Opłacalność budowy domu w Zgorzelcu z naszą firmą

Właściciele domów często uważają, że zatrudnienie firmy projektującej i budującej domy jest drogie, ale niekoniecznie jest to prawdą. Jak już wspomnieliśmy, mamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby sprawnie zrealizować projekt, zmniejszając tym samym wydatki na budowę. Posiadamy również ugruntowane kontrakty z dostawcami, co pozwala nam pozyskiwać materiały po niższych kosztach. Zredukowane do minimum są także niespodziewane wydatki i błędy techniczne podczas budowy i które, wyjdą w przyszłości. Wszystko to sprawia, że na dłuższą metę budowa domów dolnośląskie z naszą firmą jest opłacalną inwestycją.

Budowane przez nas domy mogą zostać dostosowane do własnych potrzeb

Pomożemy Ci w dostosowaniu nowego domu, do własnych potrzeb. Dostarczamy szeregu opcji projektowych i konstrukcyjnych, w tym planów pięter, wykończeń i wyposażenia, które pomogą Ci w stworzeniu domu odzwierciedlającego osobisty styl i gust. Możesz także przedyskutować alternatywne elementy projektu i plany pięter z budowniczym, aby opracować dom, który spełnia Twoje potrzeby. Dzięki naszemu doświadczeniu i wskazówkom będziesz w stanie podjąć świadome decyzje, które zapewnią, że Twój dom będzie zarówno piękny, jak i funkcjonalny. Oferujemy budowę domów szkieletowych, murowanych i z bala.

Budowa domów dolnośląskie – z nami oznacza oszczędność czasu i stresu

Budowa domów we Wrocławiu i okolicach może być zniechęcającym i czasochłonnym zadaniem, zwłaszcza jeśli robisz to sam. Niemniej jednak to my zajmiemy się całym proces budowy i nadzoru, wykonując wszystko zgodnie z harmonogramem i budżetem. Będąc w stałym kontakcie z klientami, jesteśmy w stanie na bieżąco informować Cię o postępach w realizacji projektu, dzięki czemu możesz być spokojny i cieszyć się procesem budowy wymarzonego domu bez stresu i kłopotów.

Wybierz specjalistów

Zaoszczędź czas i pieniądze oraz zyskaj bezcenny spokój. 

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Znajdź nas również na