Budowa domu w Dzierżoniowie

Nasze usługi na terenie województwa dolnośląskiego - Dzierżoniów

Kompleksowa budowa domu

Szukasz sprawdzonej firmy, która zbuduje Twój wymarzony dom w województwie Dolnośląskim, wysokiej jakości i na czas? Trafiłeś we właściwe miejsce. Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele domów murowanych, szkieletowych i drewnianych, a stoi za nami już ponad 11 lat doświadczenia i mnóstwo zrealizowanych zleceń.

DZIERŻONIÓW
Kompleksowa budowa

Kompleksowa budowa

Domów murowanych, szkieletowych i z bala

Gotowe projekty

Gotowe projekty

Szeroki wybór gotowych projektów z pracowni Z500

Adaptacja projektu

Adaptacja projektu

Dostosowanie projektu pod działkę i uzyskanie pozwoleń

Wynajem sprzętu

Wynajem sprzętu

Niezbędnego do budowy domu

Kierownik budowy

Kierownik budowy

Dedykowany do każdej budowy

Badania geologiczne

Badania geologiczne

Przed rozpoczęciem prac

Dzierżoniów

Budowa domów Dzierżoniów – sposób tradycyjny

Dom murowany to chyba najczęściej wybierana metoda budowy. Oferta naszej firmy obejmuje wszystkie etapy budowy domu. Jeśli ciekawi Cię, jak radzimy sobie w branży, sprawdź nasze recenzje i sprawdź nasze projekty.

Wybierz standard wykończenia

standard

Wybierz standard wykończenia domu, który Cię interesuje.
Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie. 

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

Stan surowy zamknięty

od 4000zł/m2

Stan deweloperski

od 6000zł/m2

W jaki sposób zacząć taką budowę? Tak naprawdę nie musisz nic o tym wiedzieć, bo to zadanie dla fachowców, którzy zajmą się całą budową. Dbamy o poszczególne elementy budynku, takie jak adaptacja projektu czy badania geologiczne. Jeśli jesteś tradycjonalistą i lubisz to, co znane i sprawdzone, będziesz znacznie bliższy tradycyjnemu podejściu do budowy domu. Dom murowany cechuje się trwałością i wysokim poziomem odporność na zmienne warunki atmosferyczne, które panują w naszym kraju. Przy tego typu budowie i projektowaniu nie ma się większych ograniczeń. Kształt domu można dowolnie wybrać, a kolejną zaletą jest szeroka dostępność i różnorodność materiałów budowlanych. Można wybrać cegłę, pustak ceramiczny, gazobeton, silikat i inne materiały do budowy. Z kolei dach można wykonać z wcześniej wykonanych wiązarów lub przygotowując wszystkie elementy na placu budowy. Jeśli nic Cię nie goni, pod tym względem również warto pomyśleć o tradycyjnym sposobie budowania domów. Kolejną zaletą jest możliwość budowy wielu pięter.

Jeśli budujesz dom jednorodzinny w technologii tradycyjnej, powinieneś być przygotowany na stosunkowo wysokie koszty. Mogą również wystąpić wady, takie jak mostki powietrzne, które będą miały raczej negatywny wpływ na zdolność izolacyjną nieruchomości.

Kompleksowa budowa domu, czyli dom szkieletowy – Dzierżoniów i okolice

Czy jesteś nowoczesny i świadomy ekologicznie? Zgodnie z takimi przekonaniami warto postawić na technologię szkieletową. Taki dom można zbudować nawet w 3 miesiące i to w okresie zimowym. Należy pamiętać, że jedynym elementem murowanym jest fundament, dzięki czemu postawienie takiej konstrukcji może zająć bardzo mało czasu. Drewno to naturalny materiał o wysokiej izolacyjności termicznej, dzięki czemu nie wyda się dużo pieniędzy na ogrzewanie. Aby pójść jeszcze dalej, można korzystać z alternatywnych źródeł energii oraz odzyskiwać własną wodę. Ta technologia pochodzi ze Skandynawii i cieszy się coraz większa popularnością w Polsce.

Dom z bala

Na czym polega jego nietypowy charakter? Wyróżnia się budową z pni drzew bez kory. Wbrew obawom, ten rodzaj nieruchomości sprawdza się przez cały rok. To ta sama technologia co szkieletowa, z jedną różnicą. Surowiec, z którego jest wykonany, można zobaczyć w domu z bala. Dużym atutem jest również prymitywny i bardzo elegancki wygląd wnętrza.

Usługi – budowa domów Dzierżoniów, Dolnośląskie

Kompleksowa budowa domu

Kompleksowa budowa domu oznacza, że jest to wybór współpracy z jedną firmą, która przejmuje rolę generalnego wykonawcy. Wówczas jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie specjalistów z różnych dziedzin potrzebnych na różnych etapach procesu budowy domu. To rozwiązanie z pewnością oznacza duży komfort dla właściciela i krótszy termin realizacji.

Gotowe projekty

Dzięki współpracy z pracownią Z500 możemy Państwu zaproponować gotowe projekty, które wykonane zostały przez specjalistów w tej dziedzinie.

Adaptacja projektu

Adaptacja pozwala na wykonanie gotowego projektu na konkretnej działce. Nasi projektanci sprawdzają ukształtowanie terenu, położenie względem kierunków stron świata, nośność gruntu, przemarzanie itp. Adaptacja oznacza również dostosowanie projektu do przepisów prawnych. Na tej podstawie dostosowujemy projekt w taki sposób, aby umożliwić budowę domu.

 

Wynajem sprzętu

Do wykonywania prac budowlanych potrzebny jest wysokiej jakości sprzęt budowlany. Używając odpowiednich maszyn i narzędzi przeznaczonych do użytku profesjonalnego, można przyspieszyć swoją budowlaną pracę i przeprowadzić ją na możliwie najwyższym poziomie.

Kierownik budowy

Kierownik budowy to osoba potrzebna do nadzorowania całości prac budowlanych prowadzonych w ramach inwestycji. Nie tylko czuwa nad zgodnością budowy z przygotowanym projektem, ale także czuwa nad bezpieczeństwem wszystkich pracowników i ludzi w pobliżu budowy. Z naszej strony do każdej budowy dedykowany jest co najmniej jeden kierownik budowy.

Badania geologiczne

Prawo nie wymaga od inwestora wykonania badań geotechnicznych i geologicznych, jednak czasami projekt budowlany musi posiadać stosowne wyniki badań geologiczno-inżynierskich oraz warunki geotechniczne posadowienia projektu. Badanie geologiczne pozwalają uniknąć typowych problemów, które pojawiają się podczas użytkowania budynku: pęknięcia ścian, zawalenie się fundamentów itp. Postawienie domu na nieznanym podłożu może spowodować nieodwracalne uszkodzenia konstrukcji.

Wybierz specjalistów

Zaoszczędź czas i pieniądze oraz zyskaj bezcenny spokój. 

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Popularne pytania

dowiedz się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz najczęściej zadawane pytania.

Znajdź nas również na